Vždy som mala pocit, že nech sa deje čokoľvek, musím urobiť všetko preto, aby sa mi v živote jednoducho darilo. Aby šli veci nejako samy od seba. Viem, bolo to priam nemožné želanie alebo teda skôr nesplniteľné, ale napriek tomu som veľmi dúfala, že sa mi to nakoniec podarí a že budem so sebou priam nadmieru spokojná. Pravdou však zostáva, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci proste neovplyvníte. Všetko navôkol nás sa deje z nejakého dôvodu a aj naše rozhodnutia sú tým proste ovplyvnené. Je jasné, že niektoré veci musíme proste riešiť radikálne a hneď.

nerezové zábradlí

Vždy som bola človek, ktorý bol od začiatku netrpezlivý.Ešte aj vtedy, keď som bola dieťa som mala pocit, že musím mať všetko hneď, inak sa proste zbláznim. Poznáte aj vy ten pocit? Pretože nech sa dialo čokoľvek, naozaj som taká vždy bola a bola som šťastná, keď mi niečo vyšlo. Pravdou však ale väčšinou býva to, že veci často podľa vašich predstáv nejdú a ani nepôjdu. A mne trvalo veľmi dlho, kým som sa s tým zmierila. Ani neviem, kedy som sa tým prestala zaoberať, ale skutočne som mala často pocit, že by som sa mala obviňovať, keď mi niečo nešlo.

zábradlí nerez

Napríklad som sa nevedela zmieriť s tým, že sa mi predal dom, po ktorom som od začiatku túžila. Chcela som mať jednoducho dom, ktorý bude vyzerať geniálne a keď sa predal, nevedela som sa s tým zmieriť. Občas sa však jedny dvere otvoria, keď sa jedny zatvoria. A tak to bolo aj v našom prípade. Našli sme iný, v ktorom bolo naozaj krásne nerezove zabradlie, v ktorom som sa cítila ešte lepšie ako v tom predošlom a nemusela som sa tým vôbec stresovať a ani zaoberať. Bola som vážne šťastná. Takže je to proste tak a záleží len na uhle pohľadu. Tešila som sa z toho, že nakoniec všetko dopadlo presne tak, ako som chcela, aj keď nie hneď na prvý raz. A preto je život taký úžasný. Verte tomu.