Jeseň máme v plnom prúde, avšak tento rok nie je až taká sychravá, slnečné a teplé dni nám robia radosť. Nemusíme nosiť dlhé kabáty a hrubé rukavice, a tak nám jesenné gélové nechty môžu pekne vyniknúť. Ak máš rada aj ty pekne upravené nechty urob si gélovú manikúru aj teraz na jeseň a nechaj vyniknúť tvoje nechty s jesennými outfitmi.

nechty

Aké jesenné nechty sú teraz hit?

Dnes už málo čo môžeme nazvať hitom, pretože dnes je moderné všetko a každý si vyberá farby podľa svojho cítenia. S jeseňou sa však spájajú zemité farby, a tak aj jesenné gélové nechty sa nesú v odtieňoch týchto farieb. Hnedá, béžová, zelená, či žltá sú len niekoľkými príkladmi jesenných gélových nechtov, ktoré môžeš mať. Ale môžeš tiež zvoliť nadčasovú klasiku, ktorá sa hádam hodí ku každému ročnému obdobiu a tou je červená. Ak však obľubuješ akúkoľvek inú farbu a chceš, aby tvojej nechty zažiarili v tejto farbe, nie je to žiaden problém. Ak máš rada výraznejšiu manikúru môžeš ísť pokojne aj do neónových odtieňov alebo si dozdobiť tvoje nechty s nejakou nálepkou s jesenným motívom či drobnými flitrami, prípadne vyskúšať farebné nechty. Kombinácií a možností máš naozaj mnoho, závisí len od teba, ktorú si vyberieš.

manikúra

Plno inšpirácií taktiež nájdeš aj na našej internetovej stránke D- Nails, kde si tiež môžeš kúpiť všetky potrebné pomôcky ako aj UV gély či iné príslušenstvo k dokonalej manikúre. U nás nájdeš kvalitné výrobky od svetových značiek vo svete manikúry a pedikúry, aby tvoje nechty boli vždy dokonalé, také aké majú byť. Neuspokoj sa s priemerom, pretože tvoje ruky sú tvojou vizitkou. Viac ako 60% ľudí, s ktorými prídeš do kontaktu sa ti pozrie na ruky. Preto mať dokonalé upravené nechty je základ. Teraz ich môžeš mať vďaka D-Nails. U nás sa tiež dozvieš plno skvelých typov a rád. Klikni si na našu stránku a nazri do sveta dokonalej manikúry.