Trpíte bolesťami chrbtice, ktoré vás stále obťažujú a bránia vám v práci alebo pri oddychu? Hľadáte niečo čo by vám mohlo pomôcť?Máme pre vás jednoduché riešenie a to sú Benergo ortopedické vankúše Zdravie-shop.sk a pomôcky, ktoré dokážu zázraky! Sú špeciálne navrhnute tak aby podporovali správne držanie tela pri sedení, regulujú tlak, ktorý je vyvíjaný na váš chrbát. Môžu sa používať ako prevencia, ktorá vás ochráni pred zdravotnými problémami spôsobeným zlým držaním tela. Prevencia je jednoduchšia, rozumnejšia a lacnejšia ako liečba. Už tisíce ľudí vyskúšali naše matrace a potvrdili ich účinnosť. Pomôžu vám uvoľniť napätie vo vašej chrbtici a zmiernia vašu bolesť.

benerg set

Sú vyrobené z kvalitnej viskoelastickej peny, ktorá reaguje na telesné teplo, hmotnosť a tvaruje sa podľa vášho tela čo zaisťuje individuálnu podporu. Ak máte sedavé zamestnanie odporúčame vám vyskúšať vankúše BENERGO. Každý vankúš sa prispôsobí vášmu telu a dá chrbticu do správnej polohy. Ponúkame krížovú opierku do auta na chrbticu, ktorá zaisťuje správne sedenie v dopravných prostriedkoch a tým ochranu chrbtice pred dôsledkami dlhodobého nesprávneho sedenia. Ďalej ponúkame klinový vankúš a valcovitý vankúš. Na našom eshope si môžete vybrať aj set týchto vankúšov. Kde môžete použiť naše vankúše? Klinový vankúš: kancelária, sedavá práca doma, stravovanie, Drieková opierka: sedadlo vo vozidle, Valcový vankúš: stoličky, kreslá, pohovky

set benergo

Medzi benefity ortopedických vankúšov BENERGO patria: fixujú chrbticu v správnej polohe pri sedení v dopravnom prostriedku, eliminujú chronické bolesti a zabraňuje vzniku bolesti v driekovej oblasti z nesprávneho sedenia, máju priaznivý vplyv na medzistavcové platničky krčnej chrbtice a eliminujú nadmerný tlak na medzistavcové platničky celej chrbtice. Neváhajte a kúpte si Benergo ortopedické vankúše už dnes a zatočte s bolesťami chrbtice. A na rozdiel od drahých terapií, liečení a nemocničnej starostlivosti, stoja len pár desiatok eur.