Erotická masáž je typ masáže, ktorý má jedinečný charakter a ktorý má na míle daleko od klasickej masáže, ktorú ľudia poznajú z bežného života. Tento typ masáže ponúka svojim klientom nový pohľad na svet, taký, ktorý nikdy predtým nemali šancu zažiť. Erotické masáže majú množstvo poddruhov, pričom najvýznamnejší z nich sú práve tantrické masáže. Tento typ masáží pochádza zo starovekej Indie, ktorá je kolískou meditačných praktík, filozofie, náboženstiev a východného učenia o ľudskom tele, ľudskej psychike a vzťahov medzi človekom a okolím.

masáž

Vdaka erotickým masážam majú ľudia možnosť spoznávať samých seba po intímnej stránke a učia sa porozumieť vlastnému telu. Tieto masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, ktoré sú otvorené do neskorých nočných hodín. Prostredníctvom týchto masáží máte možnosť vnímať svet inými očami. Tešiť sa môžete na skvelé ceny, krásne ženy, príjemný personál, skvelú atmosféru a jedinečný zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Obsahovo aj cenovo atraktívne programy vás dostanú do tej správnej nálady a rozhodne vás nenechajú chladnými.

masáž

Programy v tantrických masážnych salónoch sú skutočne jedinečné a nechajú na vás dlhodobú stopu. V tantrických masážnych salónoch ich vedú tantrické masérky, ktoré sa o vás budú starať počas celého priebehu tohto programu a ktoré budú na vás dohliadať a splnia vám všetko, čo vám uvidia na očiach. Tieto masážne programy sú určené pre nováčikov, pokročilých, stálych zákazníkov, náročných, pre páry, jednotlivcov, mužov aj ženy. Priebeh tantrickej masáže je zakaždým iný, čo im len pridáva na popularite. Tantrické masáže sú spontánne akcie, ktoré sa neriadia žiadnými vopred predpísanými pravidlami ani stanovenými postupmi a masérka sa prispôsobuje klientovi v tom, čo sa mu páči. Objednajte sa aj vy prostredníctvom formulára.