Tantra Diamond Bratislava je salón zameraný na tantrickú masáž. Jedná sa v podstate o liečivú masáž špeciálnou technikou, pri ktorej nadobudnete celkové uvoľnenie tela a mysle. Tantra má korene v stredoveku, kde ju využívali ako ľudové liečiteľstvo. Postupom času sa z tejto techniky zachovali základné piliere a vznikla tantrická masáž, kde pri jej vykonávaní nadobudnete úplné uvoľnenie tela a mysle, Tantra masáže sú v našom salóne vykonávané špeciálne školenými masérkami, ktoré sa o Vaše pohodlie postarajú od začiatku až do konca.

masáž

Tantra je niečo magické a vrelo ju odporúčame vyskúšať naozaj každému. V našom salóne Vás radi uvítame jednotlivo ako aj v páre. V prvom rade je nutné si vybrať online masérku. Potom sa stačí dostaviť vo vopred dohodnutom čase do Tantra Diamond Bratislava. Vami vybraná masérka Vás už bude očakávať s malým občerstvením v podobe kávy či čaju. Po krátkom zoznámení Vás už čaká to, kvôli čomu ste k nám zavítali-erotická masáž Tantradiamond. Samozrejme kladieme vysoký dôraz na100 % hygienu, z tohto dôvodu Vás bude čakať príjemná sprcha pri ktorej sa zároveň uvoľníte. Samozrejme kladieme vysoký dôraz aj na terajšie pandemické opatrenia, preto sú naše masérky a ostatný personál patrične vybavený hygienickými ochrannými materiálmi a taktiež je dostupný aj antibakteriálny prípravok. Po príjemnej sprche sa už môžete v pokoji oddávať a vychutnávať si masáž.

tantra masáž

Masáž sa vykonáva v príjemných priestoroch, kde ju bude sprevádzať príjemná hudba a vôňa. Zažijete príjemný relax a uvoľnenie, ktoré si určite budete chcieť opätovne zopakovať. Každého klienta si nesmierne vážime, preto Vám ponúkame na výber z rôznych typov programov s určitými výhodami. Všetky sú lákavé…Taktiež po ukončení masáže Vás bude čakať poďakovanie od nás v podobe malého darčeka. Stály klienti môžu počítať s väčšími výhodami pri opakovaných návštevách nášho salóna, po tretej návšteve dostanete doživotnú permanentku. Tešíme sa na Vás.