Vychutnajte si aj Vy nezabudnuteľný zážitok tantra masáže v exkluzívnom salóne s elegantnými a božskými tantra dámami, ktoré Vás očaria vyžarovaním, jemne erotickým flirtom a skúsenými rukami v ktorých sa ukrýva liečivá sila dotyku a zmyselnosti.

nude-5304236_640

Navštívte tantra massage a vyberte si zo širokej ponuky erotických a zmyselných tantra procedú, ktoré vyjadrujú nielen zmyselnosť, erotiku ale aj samotný tantra rituál, ktorý vždy dáva hold telu.

Ním sa začína samotná tantra masáž a Vaše prebudenie zmyslov, otvorenie vnímania a prijímania novej sexuálnej energie navodí príjemný kúpeľ, dráždivé zahalenie Vaších intímnych partií a príprava na tantra masáž.

Dotyky vzrušujúcej masérky postupne zahalia celé Vaše telo aj vrátane intímnych partií a Vy sa dostanete na prah erotického vnímania jej dotykov a jej vzrušujúceho tela.

Tantra masáž Vám poskytne uvoľnenie na duši, pripraví nevšedný zážitok pre Vaše zmysly a doplní Vám novú energiu. Podľa druhu masáže zažijete pocity vyvrcholenia o ktorých ste snívali spolu aj zo zmyslovými zážitkami, ktoré ste si predstavovali.

Tantra masáž nie je len o jemnom flirte a erotike, poskytne Vám aj uspokojenie z dotyku atepla nahého a zmyselného ľudského tela.

Podľa Vašej skúsenosti a hanblivosti si vyberiete od jednoduchej klasickej tantra masáže až po zmyselnú a erotikou nabitú senzuálnu, dotykovú alebo romantickú masáž, ktorá stimuláciou intímnych častí pohladí aj Vaše nespoznané erotické zóny.

girl-1258739_640

Elegancia a luxus priestoru, exkluzívna prítomnosť vzrušujúcich dám, jemné a dráždivé oblečenie tantra ladies – to všetko nabudí Vaše zmysly, predstavivosť a umocní Vaše zážitky.

Celý obrad dopĺňa tantrická hudba, ktorá umocňuje zmyselnú atmosféru okamihu a ktorá prebúdza a otvára Vaše zmysly a pomáha Vám prežívať neskutočne hlboké zážitky.

Zažite magickú silu tantra masáže spojenú s relaxom a dokonalým uvoľnením.