Ak máte záujem odoslať poštou alebo kuriérskou spoločnosťou nejaký menší predmet krehkej povahy, najlepším riešením obalového materiálu je bublinková obálka 2packsk. Bublinková fólia vo vnútri obálky dokáže veľmi efektívne absorbovať a tlmiť nárazy, takže váš zasielaný tovar ostane počas celej prepravy maximálne chránený. A nie je to spôsobené iba bublinkovou fóliou, ktorá vypĺňa celé vnútro obálky. Aj pevný papier, ktorý tvorí samotnú obálku, je potiahnutý vodeodolným náterom, ktorý vnútorný obsah obálky chráni pre nežiadúcou vlhkosťou. A takýto papier sa ani ľahko neroztrhne, takže aj pri nešetrnom zaobchádzaní počas prepravy je obsah vašej zásielky v bezpečí.

obálky

Dnes už tieto bublinkové obálky môžete nakupovať za veľmi výhodné ceny vo viacerých e-shopoch, kde môžete nájsť výhodné balenia po 10 alebo aj po 100 kusoch. Široká ponuka rôznych rozmerov je už samozrejmosťou. Malé obálky o rozmere 100×165 mm až po veľkorozmerné obálky 350×470 mm ponúkajú dostatočný výber pre všetkých záujemcov. Takže ak potrebujete tieto obálky na zasielanie vlastných produktov svojim klientom, ľahko si vyberiete rozmer obálok, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

obálky

Ak niekedy expedujete zásielky, kde je dôležitá nielen bezpečnosť prepravy ale aj imidž zásielky, môžete siahnuť po luxusných bublinkových obálkach. Medzi také patria čierne matové bublinkové obálky, do ktorých môžete baliť aj tovary luxusnej povahy. No a veľmi atraktívne a praktické sú bublinkové obálky s posuvným zatvárateľným jazdcom, pričom ich povrch tvorí neprehliadnuteľný holografický papier. Do týchto obálok o rozmere 230×305 mm môžete baliť aj dokumenty formátu A4, alebo produkty, ktoré si vyžadujú aj luxusný a štýlový obalový materiál. Všetky tieto bublinkové obálky sú naozaj veľmi kvalitné a overené mnohými zákazníkmi, ktorí ich denne používajú na zasielanie svojich tovarov rôznej povahy.