Dámy aj páni už dávno v minulosti túžili byť upravení, upriamiť na seba pozornosť, vyjadriť určitým spôsobom svoje postavenie a bohatstvo.

Šperky boli dokonalým prostriedkom a aj preto boli často majestátne, mimoriadne ozdobené a honosné.

V súčasnosti sú šperky takisto populárne, najmä tie strieborné. Majú svieži, odľahčený dizajn a sú v primeraných cenách, v závislosti od prevedenia.

lady-602881_640

Strieborne retiazky Gameon sa zaraďujú do ponuky strieborných šperkov, ktoré sú precízne, profesionálne spracované a pritom vhodné na každú príležitosť, aj na každodenné nosenie. Ponúkané vzory sú vhodné pre dámy aj pre pánov, prirodzene pánske modely sú výraznejšie, ťažšie a ich vzory sú podľa posledných módnych trendov. Celosvetovo známe vzory ako napríklad Pancier, Figaro, Rombo sú súčasťou pánskej kolekcie a sú mimoriadne elegantné a luxusné. Pôsobia prirodzeným dojmom, sú moderné a muži ich majú v obľube.

Dámske modely sú v širokej ponuke od najjemnejších vzorov až po luxusné určené do spoločnosti a na významné stretnutia. Sú v mnohých dĺžkach, ponúkané moderné vzory sú v kombinácii s príveskami so vzácnych kameňov, alebo zdobené kamienkami, prípadne príveskami mnohých tvarov aj vrátane písmen.

pendant-4704041_640

Detské vzory sú v ponuke prispôsobené rozmermi aj tvarmi malým deťom a pre malé slečny sú vhodným darčekom a úvodným vstupom do sveta štýlu a módy.

Spoločným znakom celej ponuky je kvalita použitého materiálu, striebro o požadovanej hodnote čistoty 925/1000, s vlastnou nefalšovanou puncovou značkou, spoľahlivým patentovaným uzáverom, kvalitné a najmä nadčasové spracovanie.

Strieborná retiazka pristane modernému, konzervatívnemu aj avantgardnému štýlu, je vhodná pre každý vek a v elegantnom spoločenskom prevedení je takmer samostatným luxusným doplnkom.

Správny výber zo širokej ponuky dodá Vášmu dňu neobyčajnú a výnimočnú energiu.