Spôsoby odstraňovania zápachu v kúpeľniach
Ak hľadáte ľahký protizápachový prostriedok na odstránenie zápachu z kúpeľni, musíte najprv pochopiť, čo spôsobuje zápach na prvom mieste. Špinavá kúpeľňa dokáže celý váš dom zasmradiť. Moč sa často dostáva do trhlín v podlahe okolo toalety. Takže, bez ohľadu na to, či je vaša toaletná misa alebo veko v čistote, vaša kúpeľňa bude napriek tomu stále zapáchať. Hlavným dôvodom, prečo je mizerný zápach moču taký zlý, je spôsobený zápachom baktérií, ktoré sa ním živia. Tu sú niektoré jednoduché spôsoby, ako odstrániť zápach kúpeľní spôsobené močom:

vůně

  • Bio-enzýmové čistiace prostriedky . Tieto odstrániť baktérie z kanalizácie.
  • Ocot a sóda na pečenie.
  • Peroxid vodíka.

Spôsoby odstraňovania zápachu z uzavretého domu
Ak chcete zbaviť zápachu v uzatvorenom dome, na niekoľko dní umiestnite do každej miestnosti nejaké brikety na drevené uhlie v plytkej panvici. To bude absorbovať všetky zápachy. Okná tiež nechajte otvorené, ak je teplo. Môžete tiež zamaskovať pachy komerčnými výrobkami.
Spôsoby čistenia oblečenia
Nepoužité oblečenie môže viesť k zápachu. Ak chcete tieto pachy odstrániť, zaveste ich na niekoľko hodín vonku. Môžete tiež hodiť šaty v sušičke s niekoľkými látkovými zmäkčovacími listami, takže budú cítiť tak dobre ako nové. Ak je to možné, vyperte oblečenie.
Spôsoby odstraňovania pachov z kufrov
To je jednoduché. Jednoducho pridajte nejaké staré noviny do kufra a nechajte ich na niekoľko dní tam. Noviny absorbujú všetky pachy.
Spôsoby odstránenia zápachu v chladničke
Vône chladničky môžu spôsobiť, že celá vaša kuchyňa vônia zle. Tu sú niektoré prirodzené spôsoby, ako odstrániť zápach z chladničky:

parfémy

  • Odhoďte pokazené jedlo.
  • Odstráňte všetky podnosy vrátane ľadu v mrazničke. Umyte ich pod tečúcou horúcou vodou a jemným bieliacim alebo čistiacim prostriedkom. Opláchnite ich .
  • Otrite vnútro prázdnej chladničky dezinfekčným roztokom. Odporúčam, aby ste pre túto prácu pridali 1 lyžičku bielidla na 1 galón vody.
  • Nechajte dvere otvorené po dobu jednej hodiny.