Nástrahy modernej doby nás často nútia prežívať emócie ako strach, neistota, smútok, osamelosť, suverenitu, prílišné obavy o druhých potichu, iba v nás samých. Mnohí majú z potláčaných emócií nielen nepríjemné psychické stavy ale pridružujú sa im aj fyzické problémy.

Pritom riešenie bachove kvapky Svetchuti sa dá nájsť aj v prírode a jej produktoch, ktoré Vám ponúkame. Je to unikátny a jedinečný svet Bachových esencií a kvapiek, ktoré liečia súčasne telo aj dušu a ktoré uľavia aj pri ťažkých psychických a fyzických ochoreniach. Dnes sú mimoriadne obľúbené, nesú v sebe posolstvo Dr.Bacha, ktorý odhalil 38 zázračných esencií pre pomoc najmä ľudskej duši.

bach-flowers-3144611_640

Dr.Bach už v dávnej minulosti presne identifikoval 7 základných skupín emocionálnych problémov ako sú napríklad neistota, strach, obavy, úzkosť, prílišná suverenita, osamelosť a strach o druhých. Každej skupine priradil esencie rastlín alebo kvetov a vytvoril tak kolekciu, ľudovo nazývanú Bachove kvapky.

Sú určené nielen pre dospelých, ale aj pre malé deti a takisto aj pre zvieratá. K dispozícii je aj kolekcia kvapiek pre prvú pomoc, ktorá sa hodí najmä pri akútnych psychických stavoch, vyčerpaní a únave.

Pôsobenie prírody je veľkolepé a pôsobenie esencií je ojedinelé tým, že pôsobí na energetickej úrovni a preto sa nikdy nemôžete predávkovať alebo si vytvoriť návyk na kvapky.

Princípom ich pôsobenia sú neviditeľné vibrácie kvetov a rastlín, ktoré spolu pôsobia s našimi emóciami a týmto spôsobom liečia.

bach-flower-therapy-187799_640

Esencie sú získavané z mnohých známych stromov, rastlín a kvetov, ich využitie je pritom unikátne.

Či už pôsobíte suverénne a iba zakrývate neistotu alebo ste osamelí a máte strach z ľudí alebo prežívate sklamanie na ktoré ste sami, nedokážete povedať nie, ste netrpezliví, pociťujete žiarlivosť, máte pocit vyhorenia určite vyskúšajte ponuku Bachových esencií.

Vašej duši aj telu sa výrazne uľaví a Vaša myseľ nájde vhodné riešenie.