Zabezpečenie domu firmou Lajan Secure si zaistíte bezpečnosť v rámci celého objektu. Firma je certifikovaným partnerom spoločnosti Jablotron a realizujú montáž aj servis moderného zabezpečovacieho systému Jablotron 100+. Ak by ste však mali záujem aj o kamerové systémy alebo audio či videovrátnikov značiek HIKVISION, Dahua, Uniview, XtenLan a Dahua, vedia vám zabezpečiť aj ich montáž. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti, najmä rodinného domu, zabezpečenie domu by ste určite mali zvážiť, nakoľko v porovnaní s bytom existuje pre dom viacero prístupov, kadiaľ sa k vám môžu dostať zlodeji, alebo iní neželaní návštevníci. Za zraniteľné body sa považujú terasy, garáž a hlavné vchodové dvere. Nutnosťou je mať zabezpečovací systém namontovaný skúsenými odborníkmi.

Bezpečnosť

Lajan Secure vám poskytne odborníkov, ktorí majú z praxe skúsenosti okrem montovania bezpečnostných systémov aj s predpokladaným myslením a rôznymi trikmi zlodejov a vlamačov. Je to vďaka majiteľovi, ktorí má dlhoročné skúsenosti s takýmito incidentmi a správaním možných páchateľov, pretože dlhé roky pôsobil ako policajt a aj technik kamerových systémov, pričom mal na starosti aj zabezpečovanie rôznych objektov.

Bezpečnostný systém

Vo firme Lajan Secure je preferovaný osobný prístup a zároveň aj korektné jednanie so zákazníkom, s cieľom uspokojiť potreby zákazníka tak, aby sa vo svojom dome, alebo objekte cítil čo najbezpečnejšie. Preto ak zamýšľate zabezpečiť svoj dom alebo inú nehnuteľnosť akýmkoľvek zabezpečovacím systémom, neváhajte a volajte na telefónne číslo uvedené na stránke alebo sa ozvite prostredníctvom e-mailu. Primárne sú služby tejto firmy poskytované v oblasti Veľkého Zálužia, Jarku, Lehoty, Bábu, Paty, Nitry, Serede, Šale, Galanty, Hlohovca, Topoľčian, Vráblov, Zlatých Moraviec, Trnavy, Senca a Bratislavy. Ak ste však z inej oblasti, určite sa taktiež ozvite a možno vás aj napriek tomu naša ponuka osloví.