Keď sme sa s mužom rozhodli, že budeme prerábať kúpeľňu, tak by mi ani len nenapadlo, koľko práce to človeku skutočne dá. Viete, vy si myslíte, že je to nič. Veď si len niekoho objednáte, aby vám to urobil a vybavené, no nie? Ale ono to v skutočnosti funguje celkom, ale celkom inak. Je len na vás, ako si to vymyslíte, ale verte tomu, že aj keď možno máte pocit, že viete, čo chcete, nakoniec to môže byť úplne, ale úplne inak. Niektoré veci jednoducho nevymažete, a to ani keby ste veľmi chceli. Ide však v prvom rade o to, ako si vy sami nastavíte veci a ako sa rozhodnete, že to budete robiť. Keď si myslíte, že kúpeľňa je nič, tak ju skúste prerábať a uvidíte sami.

sprchový kout

My sme sa nevedeli dohodnúť, čo na nej vlastne chceme zmeniť. Bolo nám jasné, na tom nám záleží a vedeli sme aj, prečo chceme vymeniť to či hento. Ale ja som si nevedela presadiť jednu vec, o ktorej snívam už neuveriteľne dlho. Sklenene sprchove kuty. Ach dobre, ja viem, ja viem, je to banalita a skoro nikto nerozmýšľa nad tým, že by si dal niečo také jednoduché, ale ja som po tom vážne veľmi túžila a snívala som o tom, že to budem mať proste doma.

koupelna

Áno, je jasné, že nakoniec sa mi musel podvoliť. Veď je to predsa môj muž, je jasné, že mi musel urobiť po vôli ak chcel, aby som bola spokojná. A to on predsa veľmi, ale naozaj veľmi veľmi chcel. Takže už nad tým nemusíme vôbec uvažovať a už vôbec nie premýšľať, pretože nech sa deje čokoľvek, kúpeľňa je určite miesto, kde trávite veľa času a kde je všetko perfektné, takže sa nebojte a skúste si aj vy pri svojom mužovi presadiť svoje. Uvidíte, že to bude stáť za to, tým si môžete byť viac, než len istý. Takže, už viac žiadne stresy. Už len skúšajte, čo to dá a zamerajte sa na to, čo je pre vás vážne dôležité a podstatné. Aj keď je to možno len kúpeľňa, to predsa len nevadí, no nie?