Kedykoľvek sa môžete pozrieť na veci, ktoré vás obklopujú. Je jasné, že niekedy s tým neviete vôbec nič urobiť, ale pravdou je, že nech sa deje čokoľvek, presne na tomto by ste mali všetci veci zakladať. Je jasné, že občas veci nejdú presne podľa plánu a občas určite máte pocit, že by ste mali urobiť veľkú väčšinu vecí inak, ale to ešte stále neznamená, že sa na to nemôžete naozaj pozrieť a že nemôžete urobiť maximum pre seba a pre všetko, čo je naozaj veľmi dôležité. Asi je jasné, že nakoniec sa proste musíte len postaviť za všetko, čo je okolo vás a tešiť sa z toho, že sa môžete zamerať aj na úplne iné veci.

superbike

Pracovať na maličkostiach, to je základ, ale občas sú maličkosti niečím, čo je pre vás naozaj dobré a vhodné. Verte tomu, že niekedy proste musíte urobiť viac. A pre svoju bezpečnosť by ste mali urobiť maximum, to je každému viac, než len jasné. Tak to urobte a netvárte sa, že poriadne nič neviete. Viete to, ale musíte to skúsiť zvládnuť sami. Ide naozaj len a len o to, tým si musíte byť istý. A aj keď si teraz neviete dať rady, prejde to. Stačí len veľmi málo.

motorka

Musíte sa postaviť za seba a za všetko, čo je okolo vás. Asi je jasné, že nakoniec ide vždy v prvom rade o to, aby ste sa tešili a ide hlavne o to, aby ste urobili maximum pre seba a pre všetko, čo vás naozaj chráni predtým, aby sa vám niečo nestalo. Vždy však ide hlavne o to, aby ste mali na hlavne niečo, čo vás bude vždy chrániť. Verte tomu, že hocijako jednoducho to znie, je to v prvom rade o vašom pohľade na všetko a to je viac, než si môžete vybrať. Takže, nečakajte už. Choďte a urobte to. Verte tomu, že nakoniec to bude všetko aj tak len o vašich rozhodnutiach. Ale na hlavu prilbu potrebujete. A keď už ju musíte na hlave mať, mali by ste to urobiť štýlovo, no nie?