Náušnice, retiazky, náhrdelníky, prstene či náramky. Všetky druhy šperkov sú symbolom ženskosti a nemali by chýbať vo výbave žiadnej správnej ženy, ktorá chce svoje okolie očariť. Šperky dokážu zjemniť vašu tvár, upútať pozornosť na váš dekolt či skrášliť vaše ruky. Aký štýl šperkov je moderný?

strieborné náušnice

Retiazky.

Mohutné, dlhé náhrdelníky majú svoju najväčšiu slávu už dávno za sebou. Dnes už len ťažko nájdete extravagantné, farebné náhrdelníky. Dnes sú v móde jemné, prirodzené retiazky. Tie však môžu byť v rôznych prevedeniach. S príveskom, so zabudovanými aplikáciami či dlhšie kombinované retiazky.

Náramky.

Zatiaľ čo na spoločenské udalosti urobíte dobre, ak siahnete po výraznom, mohutnom druhu náramku, na každodenné nosenie sú veľmi obľúbené takzvané šnúrky. V skutočnosti naozaj ide o uviazanú kvalitnú šnúrku, ktorú zdobí nejaký prívesok, symbol či aplikácia.

strieborné náušnice

Prstene.

Takmer každá žena nosí prstene a to každodenne. Väčšina ich dokonca nedáva dole ani na noc. No veľkú časť našej zbierky prsteňov tvorí zásnubný prsteň a obrúčka. Pri týchto dvoch šperkoch je priestor na ďalšie prstene mierne obmedzený. Hodia sa k nim skôr jednoduchšie minimalistické prstene.

Náušnice.

Náušnice sú jeden z najobľúbenejších šperkov, ktoré rady nosíme. Výhodou náušníc je, že si môžete zvoliť akúkoľvek dĺžku, tvar, veľkosť a štýl, vždy budete vyzerať moderne a štýlovo. Vo výbere náušníc sa medze nekladú. Dôležité však je, aby ladili s vaším outfitom. A pozor tiež na tvar vašej hlavy. Niekedy napríklad veľké kruhy nepasujú na okrúhlu tvár alebo dlhé náušnice nepristanú ženám s krátkym krkom. Túto sezónu sú najpopulárnejšie strieborné náušnice. Dokážete ich farebne jednoducho zladiť a striebro je veľmi kvalitný materiál za veľmi výhodnú cenu. Radšej zvoliť kvalitný materiál, ktorý tak aj vyzerá a dlhšie vám vydrží.