Ak máte rada nakupovanie ako väčšina žien, jarné obdobie je ako na to stvorené. Urobte si pekný deň v nákupnom centre, potešte svoju dušu nákupnej maniačky a urobte si predovšetkým radosť. Tieto vychytávky by ste mali vo vašej skrini podľa najnovších trendov určite mať.

butik

Prírodné materiály
Prírodné materiály ako je ľan alebo bavlna by vo vašom šatníku nemali chýbať. S týmto oblečením sa budete cítiť odľahčene a príjemne hlavne počas slnečných dní. Prírodné farby majú svoje čaro a žena v nich vyzerá pôvabne a prirodzene. Doplňte tieto prírodné farby doplnkami z dreva, alebo topánkami na platforme a dosiahnete dokonalý outfit.

Topánky
Ak ste závislá na nakupovaní topánok, tento rok sú určite trendy tenisky s nápismi a rôznymi potlačami. Taktiež sa na scénu vracajú kožené dreváky na podpätku, aj motorkárske čižmy. Samozrejmosťou sú lodičky v telovej farbe a tenisky, ktoré hravo skombinujete aj so šatami.

Batik je späť
Prekvapivým trendom roku 2019 je batik. Čím farebnejší, tým lepší. Zmixované farebné odtiene dokonale oživia váš šatník a vy budete pôsobiť hravo a bláznivo.  Batikované oblečenie pekne ukáže v kombinácii s denimom .

Logá a potlače
Džínsovina je moderná vždy a aj ostane. Vlastniť pekný rifľový kúsok  ako je sukňa alebo bunda nebude nikdy na škodu. Keď si k tomu oblečiete tričko s nápisom, ktorý vás vystihuje jednoznačne sa budete cítiť dobre. Nápisy sa objavujú naozaj všade. Na topánkach, na teniskách, na doplnkoch, na náušniciach, na košeliach… Moderné su aj výšivky na oblečení, aj zvieracie motívy.

tílko

Doplnky
Hitom sa stávajú jemné šperky, ale nič nepokazíte ani dominantnými visiacimi náušnicami. IN sú prírodné materiály a handmade. Nosia sa ruksaky rôznych strihov a z rôznych materiálov a nezabudnite taktiež na ľadvinky, ktoré sú veľkým hitom a nosia sa ako kabelka cez rameno. Nepokazíte nič ani tým, že si crossbody kabelku uviažete na pás.

Skúšajte nezvyčajné kombinácie
Hrajte sa s vaším šatníkom a skúšajte kombinovať farby naoko nekombinovateľné. No keď sa postavíte pred zrkadlo bude sa vám to páčiť. Vyskúšajte zladiť červenú a fialovú, ružovú a červenú, kráľovskú modrú so zeleným odtieňom.
Nech už si spravíte radosť s hocijakým novým kúskom, dôležité je aby ste sa v ňom cítili príjemne hlavne vy sama.