Už dávno neslúžia len svojmu prvotnému účelu – uchrániť pred ostrým a horúcim slnkom počas letných dní pri športe. Svoje pole pôsobnosti rozšírili do celého módneho priemyslu a stali sa neoddeliteľnou súčasťou mnohých outfitov, predovšetkým streetstylu. No neusadili sa len tam, značkové šiltovky Trenchtown sa stali obľúbeným doplnkom aj v štýloch elegantných, kde ukážkovo dotvárajú športovú eleganciu a kombinujú tak viacero štýlov naraz.

raperská šiltovka

Oceňujeme na nich ich praktickosť a funkčnosť – páni ich majú v obľube väčšinou z dôvodov čisto praktických, mladšie ročníky nimi vyjadrujú svoj štýl ktorým práve žijú a ktorý chcú dať najavo, preto preferujú skôr šiltovky skejterské či raperské. No čoraz častejšie vidíme aj u pánov šiltovku ako šmrncovný módny doplnok, ktorým dolaďujú svoj celkový outfit a jedinečnosť. Dámy ich využívajú nielen na voľnočasové športové aktivity, ale aj ako doplnenie ich street style outfitu, ktorý sa bez zladenej značkovej šiltovky nezaobíde, no často je šiltovka aj ich pomocníkom proti neposlušnému účesu. Takisto nezostali bez povšimnutia ani u našich najmenších, u ktorých sú číslom jeden najmä v letných mesiacoch, keď chránia ich hlavičky pred nepríjemným úpalom, silným slnečným žiarením a zároveň tienia oči, ktoré takto nie sú vystavené priamemu slnku. V tomto prípade vyhrávajú šiltovky so sieťovanou zadnou časťou a nastaviteľnosťou veľkosti, ktorá pod nimi zabezpečuje prúdenie vzduchu a teda minimalizuje prepotenie vláskov.

detská šiltovka

V našej ponuke na trenchtown.sk ich nájdete všetky – pánske šiltovky, dámske šiltovky a rovnako aj detské šiltovky. Široká škála farieb a štýlov našich značkových šiltoviek Vás presvedčí o tom, že ich nikdy nie je dosť a využiteľné sú kedykoľvek. Sú veľkostne nastaviteľné tak, aby ste si ich mohli prispôsobiť čo najviac a samostatnou kategóriou sú unisex šiltovky, ktoré ocenia rovnako dámy aj páni.