Verím tomu, že vynález s názvom internet bol ľudstvu daný z dôvodu širokej dostupnosti informácií a k vzájomnej komunikácii. Áno, k tomuto účelu nám spoľahlivo slúži, to je bez debaty, ale takisto je pravda, že na tejto sieti nájdeme množstvo sprostostí. Je to spôsobené nami, ľuďmi a našou povahou, ktorá nie je len kreatívna a netúži len spoznávať zaujímavé fakty, ale má občas potrebu vypnúť a zamerať sa skôr na veci, ktoré nemajú vyšší význam, vlastne máme radi aj bezduché voloviny, pri akých by sme sa aspoň na 5 minút zasmiali a oddýchli bez akejkoľvek aktivity nášho mozgového svalstva. Mozog vypneme do režimu off. A je to tak v poriadku, potrebujeme i takýto relax. A verím, že písať článok o najhlúpejších webových stránkach na nete je vo svojej podstate zaujímavé. Preto si ideme tieto stránky konečne predstaviť.

práce

 Nooooooooooooooo (.com)
Nie nezbláznil som sa, toto je skutočný názov jedného webu, pričom je tento názov skutočne výstižný. Ocitnete sa na naozaj jednoduchej stránke, na akej vidíte obrázok Dartha Vadera zo Star Wars a ak kliknete na tlačítko pod ním, z vašich reproduktorov sa ozve jeho legendárny zúfalý výkrik: Nooooooooooooooo! Skutočná volovinka ale zároveň pomerne smiešna a najmä vtedy, ak okolo vás bude prechádzať nič netušiaca osoba. Alebo sa s ničím nepárajte a odvážte sa spustiť tento výkrik z pracovného počítača pred vašimi kolegami 😀 .

Ismycomputeron (.com)
Chcete vedieť či je váš počítač (na akom práve čítate tento článok) zapnutý? Overte si to na tomto webe. Ktovie, aký bude mať táto "náročná a skutočne nevyriešiteľná" problematika výsledok.

kancrlář

Crouton (.net)
Táto stránka sa môže pýšiť návštevou až tisícok užívateľov denne a na internete sa nachádza už viac ako 15 rokov. Viete, aký zaujímavý obsah na nej nájdete? V ľavom hornom rohu zbadáte malý chrumkavý krutón z polievky a ešte,…. no to je vlastne všetko.