Sklenené zábradlie je univerzálnym spojením funkčnosti, luxusu, elegancie a moderného dizajnu. Plní všetky svoje funkcie, presne vymedzuje priestor, ohraničuje ho, poskytuje bezpečnú oporu a podporu, dokonale presvetľuje daný objekt a dodáva mu jas a dostatok prirodzeného svetla.
Viaceré riešenia a možnosti realizácie skleneného zábradlia Vám prináša ponuka zabradlie na schody https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/, buď vo forme samonosného skleneného zábradlia ukotveného do profilu alebo na elegantné bodové úchyty, prípadne riešenie vo forme samonosnej sklenenej steny s funkciou zábradlia.

sklenené zábradlie na balkóne

Ponúkané riešenia sú kvalitné, technológia ich realizácie je patentovaná, použité sklo je bezpečné, špeciálne upravené, dostatočne pevné spĺňajúce všetky legislatívne požiadavky týkajúce sa bezpečnosti.
Sklo vynikne v akomkoľvek priestore, všade pôsobí dominantne a pritom nevtieravo, ľahko sa kombinuje aj s inými materiálmi ako je napríklad drevo, kov, vynikne aj pri kameni.
Sklenené zábradlie uchytené a kotvené do profilov má široké využitie v interiéri a v exteriéri, profily sú väčšinou z brúsenej ocele a nepôsobia rušivo. Pri zapustení sklenenej plochy do podlahy dosiahnete čistý dojem vzniknutý celosklenenou plochou ukotvenou v elegantných profiloch. Takéto riešenie je vhodné do domácnosti, na balkóny, na pódia rodinných domov alebo aj do administratívnych objektov, kde sa vyžaduje elegancia priestoru.

celosklenené zábradlie

Sklenené zábradlie ukotvené na bodové úchyty sú mimoriadne efektné, dávajú priestoru pocit čistoty a sú samostatným elegantným prvkom najmä v interiéroch.
Forma zábradlia vytvoreného celosklenenou plochou je nadčasovým riešením, jedná sa o rozdelenie priestoru sklenenými plochami, ktoré majú zároveň aj funkciu zábradlia, najmä pri doplnení madlami alebo efektnými úchytkami. Serióznosť, profesionalita a poradenstvo sú súčasťou servisu, ktorý vytvorí aj z Vášho priestoru originálny unikát.