Ak chcete lepšie porozumieť tomu, čo je to vlastne tá tantrická masáž, čítajte ďalej. Povieme si zopár dôležitých faktov a taktiež vyvrátime niektoré mýty.

FAKT č. 1 – zabudnite na predsudky

Poznáme 4 mýty o tantrickej masáži Bratislava Tantra, ktoré sa s tantrickou masážou spájajú najčastejšie. Prvým z nich je to, že masáž je len pre zástupov mužského pohlavia. Nie, nie je to pravda. Tantrickú masáž si môžu užiť aj dámy. Druhým najčastejším omylom je to, že pri masáži ide o dosiahnutie orgazmu. Nie, ani to nie je pravda. Práve naopak, k orgazmu by dôjsť nemalo.Žena s nahým poprsím leží na chrbte.jpg

FAKT č.2 – nejde o sexuálne služby

Keď si kliknete na webové stránky salónov, v ktorých ponúkajú tantrickú masáž, fotografie e sexy žien vo vás nepochybne vyvolajú myšlienky na sexuálne služby. Naozaj si to však nemýľte. Tantrická masáž, nemá so sexuálnymi službami nič spoločné.

FAKT č.3 – je zdravá

Tantrická masáž je v prvom rade veľmi príjemná. Zároveň, je však nesmierne zdravá. Dokáže z človeka, a to doslova, dostať všetku zlú energiu. Nahromadená negatívna energia, dokáže narobiť šarapatu aj s fyzickým zdravým. Tantrická masáž ponúka dokonalý oddych a relaxáciu, takže dokáže, v tomto smere, neskutočne pomôcť.

FAKT č.4 – nezáleží na veku

Tantrickú masáž si môžu dopriať mladí aj starí, muži aj ženy. Podmienkou je samozrejme plnoletosť. Ak sa nachádzate v pokročilom veku a máte naozaj vážne problémy s tlakom alebo so srdcom, návštevu salónu taktiež trošku zvážte. Inak žiadne obmedzenia neexistujú.Krásna nahá žena s potetovaným telom leží na bielej deke.jpg

FAKT č.5 – pomôže s potenciou

Tantrická masáž je taktiež vhodným spôsobom, ako si pomôcť pri problémoch s erekciou. Ak chcete masáž využívať vyslovene z tohto dôvodu, môžete ju pokojne praktizovať aj doma, vo dvojici so svojou partnerkou. Niežeby bola návšteva salónu zakázaná, no pravidelné masáže, by vás vyšli trošku draho. Myslíme čisto na finančnú stránku.