Presklené hliníkové fasády Lmmont umožňujú dokonalý prienik svetla do miestností a zlepšujú pohodu užívateľov. Aj rozšírený vizuálny kontakt s vonkajším svetom, pôsobí veľmi príjemne a atraktívne. Presklené fasády sú bežné predovšetkým u obchodných a kancelárskych budov, hotelov a bánk.
Hliníkové fasády umožňujú plné využitie skla a svetla v modernej architektúre. Plochy rámov sú minimálne a pri niektorých typoch fasád, prakticky neviditeľné. Vďaka veľkej pevnosti a nízkej hmotnosti hliníka, môžu byť otváravé prvky fasád oveľa väčšie, ako u iných materiálov. Môžete voliť najrôznejšie spôsoby otvárania a ich kombinácie.

stairs-593828_640
Tepelno-izolačné schopnosti presklených fasád zaisťujú polyamidové prvky, ktoré sa vkladajú medzi hliníkové profily a vypĺňajú špeciálnymi izolačnými vložkami. Preto sa ani u naozaj veľkých presklených plôch netreba báť výraznejších tepelných únikov, resp. prehrievania.
Presklené fasády vykazujú mimoriadnu odolnosť voči všetkým klimatickým javom: búrkam, lejakom i nárazom vetra. Sú vhodné aj pre výškové a aj budovy vystavené náročným poveternostným podmienkam. Zasklievať možno štandardným, aj bezpečnostným sklom, možno použiť aj plné izolačné výplne. Nároky na údržbu sú minimálne.

architecture-4748201_1920
Garantujeme najvyššiu kvalitu spracovania a kompletizáciu výrobkov.
Ponúkame niekoľko fasádnych systémov, na rôzne účely. Najčastejšie používané sú stĺpikovo-priečkové systémy presklených hliníkových fasád. Všetky disponujú bohatou škálou farebného prevedenia.